Fõ tartalom

csütörtök, 26 január 2023 13:36

TASER képzés iskolánkban

Értékelés:
(0 szavazat)

Iskolánk 1,5 éves képzésében résztvevő végzős tanulói 2023. január 24-26. közötti időszakban a TASER X2 vezetett áramos kényszerítő eszköz egyszerűsített használatára feljogosító felhasználói alaptanfolyamon vettek részt.

A tanulók a képzés során elsajátították a TASER X2 vezetett áramos kényszerítő eszköz alkalmazását szabályozó speciális normákat, a vonatkozó eljárásrendeket, az eszközre vonatkozó műszaki ismereteket és működési alapelveket.

A képzés során kiemelt szerep jutott a gyakorlásnak. Az elméleti oktatást követően a tanulók áttekintették az eszköz felépítését, gyakorlatban ismerkedtek meg az eszköz működésével. Elsajátították az eszköz alkalmazásának taktikai fogásait, valamint a kapcsolódó rendőri kommunikációt.

A képzés végén, a résztvevők, a megszerzett gyakorlati ismereteiket szituációs feladatok végrehajtásán keresztül mutatták be, míg az elméleti ismereteikről teszt kitöltése során adtak számot.

TASER képzés iskolánkbanTASER képzés iskolánkbanTASER képzés iskolánkbanTASER képzés iskolánkban

Megjelent: 520 alkalommal Utoljára frissítve: kedd, 31 január 2023 07:59