Fõ tartalom

péntek, 21 január 2022 11:34

Online nyílt napot tartottunk

Értékelés:
(1 szavazat)

2022. január 19-én online nyílt napot tartottunk a Facebook oldalunkon keresztül. Az élő bejelentkezés alkalmával bemutattuk iskolánkat, a technikus szintű rendőr tiszthelyettes képzést. Ismertettük a jelentkezés feltételeit, a felvételi eljárás legfontosabb tudnivalóit.

Nézőink ízelítőt láthattak abból, hogy diákjaink a rendőr tiszthelyettes szakmai oktatás során milyen főbb tantárgyakat tanulnak, milyen juttatásokat, szolgáltatásokat biztosítunk számukra és bepillanthattak abba is, hogy milyen nálunk a diákélet.

Online nyílt nap

Aki lemaradt az a teljes műsort visszanézheti iskolánk Facebook oldalán Tanulj rendőrnek Miskolcon vagy a Youtube csatornánkon keresztül.

A felvételi eljárással kapcsolatban felmerülő kérdések megválaszolására ügyintézőnk készséggel áll rendelkezésre:

Bánszkiné Görcsös Andrea
tanulmányi főelőadó

Telefon: +36 (46) 412-060 (50-12 mellék)
Mobil: +36 (30) 719-4562
E-mail: Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.

Várjuk az érdeklődőket, jelentkezőket!

Megjelent: 1382 alkalommal Utoljára frissítve: péntek, 21 január 2022 11:39